Wywiad z Alherem

Autor: Shyller

Profil: www.margonem.pl/?task=profile&id=536020


Riggy: Dziękuję Ci, że pozwoliłeś przeprowadzić ze sobą ten wywiad. Kim staje się Alher po wyłączeniu Margonem?

Alher: Ja również dziękuje. Alher po wyłączeniu Margonem staje się Mateuszem, który jest niezłym uczeniem a po wakacjach będzie udawał się do trzeciej klasy gimnazjum by dalej rozwijać swoje pasje. Mam 14 lat, niebawem będzie to już 15-stka.


Riggy: Margonem jest z pewnością "odskocznią" od nauki i życia. No właśnie, dlaczego wolny czas spędzasz między innymi w tej grze? Co Cię tutaj trzyma?

Alher: Ja nie potrzebuję odskoczni od życia mam wiele zainteresowań w nim i ciesze się z tego co mam, margonem jest swojego typu zabawą, na którą pozwalam sobie w sumie codziennie jednak muszę łączyć to z e-sportem,który zawodowo "uprawiam". Tutaj trzymają mnie na pewno przyjaciele, no i questy. To dwie rzeczy,które najbardziej lubię w margonem.


Riggy: Właśnie, stałeś się sławny, pisząc questy. Otrzymywałeś za to nagrody od administracji. Jak się z tym czujesz?

Alher: Czuje się jak normalny gracz,moim zdaniem niczym nie wyróżniam się od reszty ludzi.Sławą jednak też nie można tego nazwać,ja to uważam jako taki dodatek do gry,aby mieć chociaż maluteńki wkład w jej rozwój. Owszem dostałem jedną nagrodę pamiątkową od administracji książkę, którą można obejrzeć w moim profilu. Questy piszę również z zainteresowania więc to jest jak dla mnie zwykła codzienność.


Riggy: Skąd czerpiesz inspirację do ciekawych i czasem zawiłych zadań?

Alher: Szczerze u mnie pisanie fabuł wygląda następująco: Wymyślam tytuł i staram się dołączyć do niego fabułę,która tak naprawdę przychodzi sama podczas pisania,sam czasem dziwie się jak ja to przed chwilą napisałem, później to czytam i analizuje,inspirację czerpie stanowczo z dnia codziennego i z zainteresowań,wydarzeń w życiu realnym,które można zamienić na wydarzenie fantastyczne w świecie margonem.


Riggy: Ciekawy pomysł i jak widać, sprawdza się w praktyce. Oprócz pisania Questów pełnisz funkcję Moderatora Chatu. Co się z tym wiąże?

Alher: Odpowiedzialność, to zadanie dla ludzi o mocnych nerwach,czasem lubię siedzieć w Ithan,czasem nawet tam nie zaglądam to zależy od mojego dnia w świecie realnym,jednak sądzę,że to dość wymagająca funkcja.


Riggy: Karmazynowe Bractwo - jego członkiem także jesteś. Jak dajesz radę z tym wszystkim?

Alher: Początki owszem miałem trudne, aby zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi,ale po pewnym czasie wszystko załapałem i poznałem naprawdę ciekawych ludzi. Jako członek KB pomagam graczom, podczas swojej podróży w margonem.


Riggy: Nie grasz na żadnym ze światów prywatnych. Dlaczego?

Alher: Nigdy mnie do tego nie kręciło,nie chciałem być w tej wyróżnionej grupie. Zawsze wolałem pozostać na światach publicznych, tam zawsze jakoś było mi miło i dobrze.


Riggy: Taki pogląd jest teraz rzadko spotykany. Skąd pomysł na nick - Alher?

Alher: Nick Alher to tylko wynik mojej wyobraźni tak jak większość nicków, które posiadam bądź posiadałem jednakże nie wszystkie. Nick ten nie ma jakiejś większej historii po prostu został wymyślony i taki już został.


Riggy: A nazwa klanu - Lirten? Klanu, w którym jesteś założycielem. Czy ona ma jakąś historię? Co oznacza?

Alher: Sama myśl o nazwie tego klanu powoduje uśmiech na mojej twarzy,kiedyś wpadłem na ten pomysł aby założyć swój własny klan ponieważ zawsze o tym marzyłem, no i Piętaszek oraz Ramonka chcieli mi pomóc,wszystkie nazwy były wymyślane z głowy, no i ja zaproponowałem po pewnym czasie klan Netril, po czym Piętaszek napisał,że najlepszy byłby Lirten, nie skumałem wręcz na początku,że to moja nazwa mojego pomysłu napisana od tyłu. Dopiero kilka godzin później po założeniu klanu to zauważyłem.


Riggy: Piętaszek Podbipięta to Twój współwłaściciel. Znacie się i przyjaźnicie także poza grą, czy jest on tylko "wirtualnym znajomym"?

Alher: Piętaszek jest moim wirtualnym bardzo dobrym znajomym bez niego to nie byłoby to samo. Mam nadzieję jednak,że kiedyś się z nim spotkam w życiu realnym.


Riggy: Życzę powodzenia. Jak spędzasz czas w Margonem? Forum, zadania, expienie?

Alher: Najbardziej lubię spędzać czas w Margonem ze znajomymi,robiąc wszystkie zadania po kolei oraz na forum. Expienie stanowczo odpada, nie lubię tego, a jednak czasem mi się zdarzy.


Riggy: Obserwujesz to co, się dzieje w grze od niemal tysiąca dni. Co Twoim zdaniem uległo poprawie, a co "się zepsuło"?

Alher: Tak naprawdę dla mnie nic się nie zepsuło,choć może te wysokie odporności elit,przez które nie mogę czasem robić questów. Gra biegnie dalej i to w bardzo szybkim momencie,ja potrafię się dostosować do wszystkiego i przeżyć nawet trudne chwile dla Margonem. Cieszę się głównie z nowego silnika i mniejszych lagów.


Riggy: Nie tęskisz za "dawnymi czasami"? Za starym silnikiem, zielonymi mapkami i magiem z mieczem?

Alher: Tęsknie,ale to niestety już nie wróci i trzeba iść dalej z biegiem czasu. Często wspominam momenty siedzenia swoją pierwszą postacią pod drzewkiem w Ithan wraz z nieliczną grupą bardzo miłych i ciekawych osób.


Riggy: Miałeś inne postaci przed Alherem? Jakie? Kiedy zacząłeś swoją przygodę z Margonem?

Alher: To było dawno temu,nawet dobrze tego nie pamiętam,moją pierwszą postacią był Tadarix i był on,nie wiem czy można go było wtedy nazwać tropicielem. Drugą natomiast był Mroczny Tadarix z Perkuna,Alher tak naprawdę do to moja trzecia w kolejności postać.


Riggy: Jednak zdążyłeś nią już dojść do dosyć znaczącej pozycji. Z pewnością, podczas pracy, pełnienia funkcji Moderatora Chatu i członka Bractwa poznałeś choć trochę administratorów gry. Co sądzisz o nich i ich poczynaniach?

Alher: Sądzę,że chcą brnąć w jak najlepszym kierunku, czasem jest fajnie bo wszystko wychodzi. Czasem niestety coś pójdzie nie tak i zaczynają się kłótnie na forum. Ale myślę,że jest dużo więcej plusów niż tych minusów tylko należy to dostrzec. Ja jestem wdzięczny,że mogę pograć w taką grę jak ta.


Riggy: Jesteś, nastolatkiem i graczem - masz jakieś plany, marzenia zarówno w grze jak i w swoim własnym życiu?

Alher: O tak. W grze zawsze chciałem wbić ten przeklęty 150 poziom.:D Może niebawem się uda no i co do margo to chciałbym napisać z tuzin fabuł a może nawet więcej. A co do własnego życia zawsze chciałem rozwinąć moje umiejętności sportowe i informatyczne na wysoki poziom,bo w sumie trenuje bardzo często piłkę ręczną i siatkówke,niestety od poniedziałku mniej z powodu wybitych palców no i zdobyć jeszcze kilka osiągnięć na scenie e-sportowej. Tak marzenia mam wielkie. :D


Riggy: Trzymam kciuki, aby wszystkie udało się zrealizować. To już wszystkie pytania, jakie przygotowałem. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

Alher: Ja również dziękuje,mogę jeszcze kogoś pozdrowić?


Riggy: Oczywiście. Proszę.

Alher: Pragnę pozdrowić Zenobie i Kritora dzięki,którym jestem na Classicu, Salema,Piętaszka,Ramonkę i Tornekiego oraz wszystkich moich znajomych ze wszystkich światów i cały klan Lirten. :)
__________


Komentarze

Pozostałe artykuły

 • Wywiad z Mezoarem sar Selu

  Profil: www.margonem.pl/?task=profile&id=224420 Hacku: Witaj! Dziękuję, że zgodziłeś się na udzi...

 • Wywiad z Darazatem

  Wywiad z Darazatem lipko111: Dziękuję, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu, jak się z tym c...

 • Wywiad z Hurinem

  Nerth: www.margonem.pl/?task=profile&id=3568959 - Kontakt kontakt@msvm.pl lub GG: 33939625 Hurin...

 • Wywiad z Sherkanem

  Profil: www.margonem.pl/?task=profile&id=2929228 Hacku: Kim jesteś w życiu codziennym? Opowiedz ...

 • Wywiad z Hiobem

  Profil: www.margonem.pl/?task=profile&id=2003476 Riggy: Hej! Dzięki, że zgodziłeś się ze mną po...

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania