Wywiad z Darazatem

Autor: lipko111

Wywiad z Darazatem

lipko111: Dziękuję, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu, jak się z tym czujesz
Darazatem: Cóż, to ja dziękuję, od tego zacznijmy. Na pewno jestem zdziwiony, iż ktoś chce przeprowadzać wywiad akurat ze mną, co jest adekwatne do; jestem mile zaskoczony.

Kim jesteś na codzień, czym się zajmujesz, co robisz w czasie wolnym?
Jestem... ekhem. Człowiekiem, to na pewno. Poza tym jestem byłym uczniem gimnazjum. Wreszcie. A zajmuję się... trudno to określić. Na pewno zajmuję się jako tako swoimi pomysłami na miasteczka do Karczmy, nauką i czytaniem książek. No i rapem. A raczej psycho, które staram się nagrywać, acz nie mogę zbytnio o tym mówić - ogółem robię sporo rzeczy w tym wolnym czasie; od siedzenia w Karczmie po grę w piłkę.

Co sądzisz, o przegranej Wisły Kraków z Apoelem?
Hm. Wierzyłem, iż zdobędą ten upragniony awans do LM, ale ostatecznie... Cóż, ważne, że chłopaki walczyli. Grali co najmniej dobrze. No i wiem jakie są gorące wieczory na Cyprze, rok temu byłem tam na wakacjach i nie dziwę się, iż dostali zadyszki po dwudziestu minutach. Ogółem, źle nie było.

Co sądzisz, o bramce strzelonej przez Wilka?
Dawała awans, dawała nadzieję. Cóż, grek w bramce Apoelu chyba się tego nie spodziewał. Wilk zachował zimną krew jako kapitan i wykorzystał podanie Ilyiewa(przepraszam, wiem, że jest błąd) i strzelił bramkę, u mnie zyskał szacunek. Co najmniej.

Dobra, skończmy temat o piłce, dlaczego lubisz Psycho-rap?
Dlaczego? To tak jak byś spytał Metala, dlaczego słucha Metalu. Hm. Ogółem przy tej muzyce coś mi się chce, ona mnie uspokaja i daje takiego kopniaka każdego ranka, że mam siłę góry przenosić. No i przy tej muzyce mogę choć trochę zagłębić się, poczuć ją. A także być może dlatego, że nikt jej nie słucha. Nie lubię iść za nurtem Firmy (bez obrazy dla słuchaczy, sam znam jeden z ich kawałków na temat palenia Marii, ale to inny temat), Grubsonów (tu także bez obrazy) i innych. Po prostu psycho forever.

Kto podsunął Ci pomysł nagrywanie piosenek?
Kto? Nikt. W zasadzie to mam już ich kilka nagranych, ale nie są idealne i nie mam zamiaru wysyłać ich do żadnych serwisów czy innych. Nikt nie podsunął mi pomysłu, sam przyszedł, kiedy z kolegą coś stwierdziliśmy, podczas czegoś. Ale to raczej ważne nie jest.

Idziesz już do liceum, czy masz już jakieś konkretne plany na przyszłość? Jeśli tak, to podziel się znami.
Plany... Mam zamiar skończyć profil humanistyczny, historyczny lub informatyczny, skończyć studia (chociaż sam nie wiem, może być krucho z mamoną). Zawsze chciałem być nauczycielem. Prócz tego to w zasadzie żyję zasadą "niech się dzieje co chce".

Nauczycielem, jakiej dziedziny?
Wiedziałem, że się o to zapytasz. Hm. Głównie chciałem nauczać polskiego (tia, brzmi to pysznie) albo historii. W ostatnich dniach jednak uświadomiłem sobie, że lubię także chemię i informatykę. Cóż, cały czas nie wiem.

Czy byłbyś cierpliwy na pracę z dziećmi?
Z dziećmi? Nie, nie wytrzymuję z moim bratem (rocznik '01) i siostrą ('03). Tak więc wolałbym kształcić gimnazjum, jeśli już.

Gimnazjum, też nieraz zachowuje się jak dzieci, jakie byś miał metody uspokajania?
Pytasz się o trudne rzeczy. Hm, uznajmy, że żyłbym nadzieją, iż nie trafi mi się żaden uczeń o tzw. żółtych papierach. A jeśli, to... cóż, perswazja powinna wystarczyć, no, chyba że w ruch pójdą krzesła, dziennik i książki.

Teraz przejdźmy do Margonem, jak rozpoczęła się twoja gra?
Wprowadził mnie Felinski (dzisiaj: Proxi). Razem zaczynaliśmy grę, ja magiem, on łowcą; biegaliśmy jak głupi szukając się po mapie i dokładnie nie wiedząc jak się gra. O ile pamiętam, mój pierwszy nick to Rozwalacz-mistrz. Sam nie wiem dlaczego taki nick miał miejsce. Moja druga postać, którą grałem dłużej to Fireus. Nią natomiast grałem kolejny rok, jednakże zostało zablokowane przez głupotę mojego brata (w tym też moją, nie informując administracji o wspólnym adresie IP). No i wreszcie zeszło na Darazacie, na którym teraz gram (choć to nie jest dobre sformułowanie; raczej przeglądam forum).

Jestem bywalcem karczmy, jak się czujesz w tamtym towarzystwie?
Bywalcem to niezbyt dobre określenie. Raczej przesiaduję w miasteczkach, pomagam przy nich Sentinusowi. Ogółem czuję się dobrze, jest to bardzo dobra ekipa (choć nie siedzę w N.T.D.D.) - czasem szalona, ale dobra. Czasem śmieję się z niektórych określeń karczmy, jako śmietniska, ale cóż... Nic na to nie można poradzić.

Jak się poznałeś z Sentinusem?
Dokładnie to nie pamiętam. Miałem kilka miesięcy przerwy z forum i z grą, a tu nagle Sentinus odezwał się na Gadu-Gadu z pomysłem miasteczka. Ale zapewne z któregoś z jego miasteczek. Dobrych miasteczek<autoreklama>, ha.

Na czym polegają miasteczka?
Miasteczka polegają na tzw. pisanym opowiadaniu, które wciąż jest kreowane przez graczy, przy jednoczesnym prowadzeniu Mistrzów Gry. Polegają również na kreowaniu fantazji, postaci, są również od tego, aby... sprawdzić się chociażby w fantasy. Do tego są dobrą odskocznią od gry.

Grasz w jakieś inne gry typu Margonem?
Wiedziałem, że w końcu o to spytasz. Nie mam zbytnio czasu, więc nie gram w inne gry internetowe. Ogółem to nawet nie gram w Margonem, ale to szczegół. Chociaż, powiem, iż lubię pograć w zwykłe gry na PC; BG I i II przeszedłem kilka razy, tak samo jak PT, Gothica i Diablo (lubiane również przez mojego ojca). Chociaż... grałem kiedyś w Amorion, ażeby sprawdzić się, czy potrafię jeszcze prowadzić/uczestniczyć w klimatycznych sesjach.

Myślę,że to już wszystko, chciałbyś kogoś pozdrowić?
Tak. Chciałbym pozdrowić Akhveda, SmoczeOstrze, Sentinusa, asghana, Nietę, Zielarkę, Lacrimę, cały mój klan z Majuny, Zapomnienie, Ayu, Fukinsa i innych. No i Krówcia. Tak, to tyle. No i dzięki też ślę Tobie, że chciało Ci się przeprowadzać wywiad, z tak mało znanym graczem jak ja. Ah. Prawie zapomniałem. Pozdrawiam także Twoich czytelników.


Komentarze

Pozostałe artykuły

 • Wywiad z Mezoarem sar Selu

  Profil: www.margonem.pl/?task=profile&amp;id=224420 Hacku: Witaj! Dziękuję, że zgodziłeś się na udzi...

 • Wywiad z Darazatem

  Wywiad z Darazatem lipko111: Dziękuję, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu, jak się z tym c...

 • Wywiad z Hurinem

  Nerth: www.margonem.pl/?task=profile&amp;id=3568959 - Kontakt kontakt@msvm.pl lub GG: 33939625 Hurin...

 • Wywiad z Sherkanem

  Profil: www.margonem.pl/?task=profile&amp;id=2929228 Hacku: Kim jesteś w życiu codziennym? Opowiedz ...

 • Wywiad z Hiobem

  Profil: www.margonem.pl/?task=profile&amp;id=2003476 Riggy: Hej! Dzięki, że zgodziłeś się ze mną po...

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania