Wywiad z Zeą

Autor: Hacku

Profil: www.margonem.pl/?task=profile&id=49060


Hacku: Witaj! Jestem Hacku. Mógłbym przeprowadzić z Tobą wywiad?

Zea: Tak. :)


Hacku: Kim jesteś w życiu codziennym? Opowiedz czym się zajmujesz w wolnym czasie i jakie masz zainteresowania.

Zea: Po pierwsze zdecydowanie jestem chłopakiem [co mam nadzieję ostatecznie ukróci próby podrywu mnie przez młodych graczy :p] - na co dzień wykonuję prace związane z szeroko pojętym dbaniem o zieleń miejską [w zimie odśnieżanie - choć byłaby tu tego cała masa więc odpuszczę wymienianie (ja tam dobrze widzę kto ziewa! ;)]
Zainteresowania? no też cała masa - na pewno czytanie [codziennie ile się uda:)], tworzę vlepki [tu wolę nie wyjaśniać za bardzo - dla niektórych to wciąż jakaś forma wandalizmu.. - na koncie jedna krajowa wystawa (oczywiście na małą skalę bez TVNu czy Polsatu)], robię koszulki [w planach mam mały poradnik na forum Margonem - w końcu idzie lato], zajmuję się produkcją win [mirabelki, węgierki, winogrona, jabłka, jeżyny, dereń czy też mlecz (czyli mniszek lekarski - zwłaszcza teraz się zażółca)], lubię pójść na koncert [dawniej oczywiście częściej] - teraz na wszystko mam mniej czasu (na Margonem niestety też) z powodu mojej kochanej małej córeczki :)* [tak to już bywa - zanim się obejrzysz już pomiędzy biciem elit II zmieniasz pieluchę :)] - myślę że na początek o mnie wystarczy :).


Hacku: Skąd dowiedziałeś się o Margonem?

Zea: Dowiedziałem się z czata w grze My-fantasy [gra podobnego typu, która uwaga! posiada koniec fabuły] - 10.10.2007 czyli gram na margo już prawie 4 lata.


Hacku: Ile czasu spędzasz/spędzałeś na graniu w Margonem?

Zea: Ile czasu? Od wprowadzenia limitu 6 godzin tylko raz miałem szary pasek - przed limitem też nie przesiadywałem dłużej, a teraz bywa, że wchodząc raz dziennie na pół godziny jestem zadowolony (stąd też mój skromy level jak na tyle czasu).


Hacku: Posiadałeś kiedyś knebla lub bana? Jeśli tak, to za co?

Zea: No niestety tak - dostałem knebel na forum [niedługo po wprowadzeniu tam "wyłapywacza brudów" - aktualizowałem posta "Eder" [quest numer 8 - nadal tam są dwie ** na pamiątkę] i mnie wyłapało jako niechluja językowego.. podłamało mnie to, bo wówczas byłem już pomocnikiem i to było bardzo dziwne - uciszać innych za przeklinanie, gdy się ma knebel - no ale było minęło. :)


Hacku: Nigdy nie znudziło Ci się aktualizować na bieżąco temat?

Zea: Straaaszne pytanie *mdleje* - w zasadzie z 70% ma formę taką jaką jej nadałem pierwszego dnia grania w margo [robiłem quest i go zapisywałem ze wszystkimi wskazówkami plus exp i nagroda] - na forum "abc" prowadził wtedy kto inny [było to w kilku postach - po wprowadzeniu ograniczenia ilości znaków na post - strasznie się tam pokiełbasiło (zresztą wiele opisów już wtedy było ode mnie - po prostu mój zamysł prowadzenia pomocy został wyprzedzony o parę dni)]. No ale jak już pojawił się pomysł [czyli odsyłacze do poszczególnych porcji wiadomości] to zaczęło to fajnie wyglądać :) co prawda zaraz zaczęto zmieniać mapki więc zacząłem pierwsze poprawki [założoną postacią Bru], a gdy już już.. zmieniono ilość expa za questy i wprowadzono kilkanaście nowych questów [z tego co pamiętam zaczynałem z poziomu około 100 questów] - no ostatnio zmieniono tylko ilość hp w itemach będących nagrodą z questów, ale to w zasadzie już nie jest tragedia - teraz więcej osób stara się pomóc i idzie to szybciej. :)


Hacku: Od kiedy zacząłeś pisać opowiadania, nie licząc tych na forum Margonem?

Zea: Heh uwielbiam zdania złożone ;p no i dygresje ale tu będzie krótko - od 4 klasy podstawówki [co prawda wówczas ośmioklasowej]. :)


Hacku: Lubisz słuchać muzykę? Jeśli tak, to jaki gatunek?

Zea: Punk, ska, rege, folk, swing - z kapel zdecydowanie Dezerter, Włochaty, Acid Drinkers.. też długo by wymieniać .


Hacku: Ilu Twoich znajomych gra/grało w Margonem?

Zea: Hmm ilu moich znajomych z Margonem grało w Margonem? Myślę, że coś około 100%. Raz w realu poznałem też kilka osób - najbliżej Teri, z która obecnie mieszkam i mam córeczkę :) .


Hacku: Co zmieniło się w Margonem, od początku Twojej kariery?

Zea: Uu dużooo - pozmieniano mapki, doszło Nithal i okolice, Tuzmer i okolice, Wyjący Wąwóz i Babi Wzgórek.. hmm sporo by wymieniać - dodano wioski startowe, profesje: paladyn, tropiciel i tancerz ostrzy, bereskerów, gobliny, furbole, pająki.. zmieniono Umiejętności, dodano questy dzienne, wprowadzono odporności.. cała masa. :)


Hacku: Czym było/jest dla Ciebie Margonem?

Zea: Odskocznią w mile spędzany czas [choć nie zawsze - zależy kto tam z drugiej strony klika :) ].


Hacku: Jakie masz plany na przyszłość? Te w grze i w życiu realnym.

Zea: Do końca roku dobić 160go levela i zakończyć z grubsza aktualizowanie "abc" - wciąż pozostało kilkanaście questów gdzie trzeba nanieść kilka zmian [zazwyczaj odnośnie ilości expa za questa - raz miałem "miłą" uwagę, że jakbym podał, że za quest xx jest xy mln expa a nie xy k expa to ktoś by nie nabił levela i by dalej mógł stać na elicie II, a przeze mnie nie może] - a w życiu nie lubię planować choć jakieś plany są, ale nie zdradzę by nie zapeszyć ;) .


Hacku: Co się przytrzymuję przy grze? Uzasadnij.

Zea: Po prostu lubię wejść w wirtualny świat :) i pomóc graczom na małą skalę [typu: gdzie, co, jak, skąd] - nie wiem czy to mnie przytrzymuje ale jakoś nie przeszkadza w życiu - zwykła gaudia post officia ;) .


Hacku: Skąd pomysł założenia klanu "Bestialska Puszcza", oraz nadania mu takiej nazwy?

Zea: Taki klan tworzyłem w grze Redoran [gra typu tekstowego - robiłem tam trzy turnieje klanowe - tu nie wiedzieć czemu raczej myślę, że się nie uda] - nazwa nawiązywała do postaci jaką tam posiadam - Sośniany Ent . :)


Hacku: Czemu nie jesteś już MC, kiedyś pomocnikiem?

Zea: Myślę, że pomocnik powinien poświęcać więcej czasu niż ja (w pewnym okresie poprzedzającym moje "usunięcie" z funkcji) w grze - a ponieważ narodziny dziecka i czas przed/i po to czas zbyt szalony więc jedynie z tego miejsca pragnę podziękować [zwłaszcza Cahir] za taką szansę - w trybie mojego grania niewiele się zmieniło - dalej pomagam [po prostu nie daję już mute].


Hacku: Jaki jest Twój ulubiony napój?

Zea: Zdecydowanie wolę pepsi od coca-coli - ale chyba najbardziej lubię herbatę.


Hacku: Jakie jest Twoje ulubione jedzenie?

Zea: Hmm raczej smaczne - jeśli chodzi o knajpy wolałbym coś robionego ręcznie, a nie typu "wyjmujemy z paczuszki i grzejemy 37 sekund' - czyli nie fast foody. :)


Hacku: Jaki jest Twój ulubiony sposób "na zabicie nudy"?

Zea: Wyjmuję nóż, powoli go ostrzę.. aaa przykro mi ale ja się nie nudzę - nieraz nie mam czasu zrobić tego co zaplanuję a jak mam czas i wszystko zrobione to sobie spokojnie lubię np. posiedzieć przed klatką z gazetą/książką/herbatą w ręku. :)


Hacku: Dziękuję za udzielenie wywiady. Do zobaczenia. Chcesz kogoś pozdrowić?

Zea: Noo pozdrawiam mój klan [strasznie wypustoszał ;) ] i Teri [ale jak to przeczyta to będę miał koniec świata już dziś, a nie pod koniec maja czy w 2012..] i zdecydowanie wszystkich Twórców, którzy działając na różnych frontach pozwalają Wam odsunąć realne troski choć na czas zalogowania [tylko nie przesadzajcie - mlecz zaraz przestanie kwitnąć ;) ]


Komentarze

Pozostałe artykuły

 • Wywiad z Mezoarem sar Selu

  Profil: www.margonem.pl/?task=profile&id=224420 Hacku: Witaj! Dziękuję, że zgodziłeś się na udzi...

 • Wywiad z Darazatem

  Wywiad z Darazatem lipko111: Dziękuję, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu, jak się z tym c...

 • Wywiad z Hurinem

  Nerth: www.margonem.pl/?task=profile&id=3568959 - Kontakt kontakt@msvm.pl lub GG: 33939625 Hurin...

 • Wywiad z Sherkanem

  Profil: www.margonem.pl/?task=profile&id=2929228 Hacku: Kim jesteś w życiu codziennym? Opowiedz ...

 • Wywiad z Hiobem

  Profil: www.margonem.pl/?task=profile&id=2003476 Riggy: Hej! Dzięki, że zgodziłeś się ze mną po...

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania