Wywiad z Żoolwikiem

Autor: Hacku

Profil: www.margonem.pl/?task=profile&id=732644


Hacku: Witaj, jestem Hacku. Mógłbym przeprowadzić z Tobą wywiad?

Żoolwik: Możesz. :)


Hacku: Kim jesteś w życiu codziennym? Opowiedz czym się zajmujesz w wolnym czasie i jakie masz zainteresowania.

Żoolwik: W życiu codziennym jestem uczniem kończącym właśnie gimnazjum i zdającym egzaminy do liceów. Co robię w wolnym czasie... Zależy, sporo tego jest. Z powodu kontuzji nogi nie mogę uprawiać większości sportów, więc albo spacery ze znajomymi i wymyślanie kolejnych szalonych rzeczy, albo siedzenie w domu. Jeśli w domu to głównie czytam książki i pisuję opowiadania. Ostatnimi czasy powiedziałbym nawet, że gram w Margo, ale teraz mogę najwyżej powiedzieć, że zajmuję się pozwaniem ich do sądu. Jeśli chodzi o zainteresowania, to trochę tego jest. Z takich zwyczajnych to literatura, muzyka, kino... O pisaniu chyba wspomniałem? Poza tym uwielbiam chodzić po górach, poznawać nowe miejsca, ludzi... Dodałbym do tego sporty zimowe, takie jak jazda na nartach (rekreacyjna) ale jak pisałem wyżej, po kontuzji jest to niemożliwe. Zacząłem również amatorsko nurkować. Tzn, przechodzić kursy obecnie. Poza tym lubię robić różne wariackie i często głupie rzeczy nie zważając na konsekwencje.


Hacku: Wspomniałeś, że czytasz książki, oraz piszesz opowiadania. Jaki gatunek najbardziej lubisz?

Żoolwik Przy pisaniu, czy przy czytaniu? Jeśli chodzi o czytanie to generalnie czytam to co mi wpadnie w ręce o ile to porządna literatura. Gdybym miał określić czego najwięcej czytam to ostatnimi czasy byłaby to fantastyka i sci-fi. A pisuję... Cóż, głównie takie życiowe opowiadanka albo krótkie, fantasy.


Hacku: Skąd dowiedziałeś się o Margonem?

Żoolwik: Kiedyś odwiedziłem kumpla i zobaczyłem, że gra w jakąś gierkę, której jeszcze nie widziałem a ze względu na chęć pogrania w coś nowego po porzuceniu my-fantasy i przejściu większości RPGów które miałem na półce postanowiłem się zarejestrować. Spodziewałem się wprawdzie, że nie będzie to długa przygoda. Ot pogram chwilę i przerzucę się na coś nowego.


Hacku: Ile czasu spędzałeś na graniu w Margonem?

Żoolwik: Na samym graniu kiedyś sporo, po kilka godzin dziennie. Pod koniec, przez ostatnie miesiące byłem zajęty rozkręcaniem serwera a później - a właściwie już wcześniej, tylko serwer to odsunął - przestałem się zupełnie interesować grą. Pisałem trochę na forum, stawiałem postać na e2 i tyle było z grania. Margo znudziło mi się dawno temu ale nie chciałem porzucać tego co osiągnąłem. Patryk znacznie mi to ułatwił dając mi bana.


Hacku: Za co dostałeś bana?

Żoolwik: Powód mojego bana nie jest szczególną tajemnicą. Uogólniając (dżizas, jakie trudne słowo) to co napisał mi Patryk na pocztę - rozsyłanie linku w którym działam na szkodę firmy, obrażanie administracji (teksty "administracja robi przekręty"), publikowanie korespondencji Patryka (również w tym linku, którego tu nie przytoczę. Zainteresowani sami znajdą.), chęć zaszkodzenia projektowi... No, sporo tego tam było. Obecnie konsultowałem się z adwokatem i wkrótce zamierzam wytoczyć im proces za oszustwa na serwerach prywatnych.


Hacku: Byłeś kiedyś w Karmazynowym Bractwie. Za co zostałeś wyrzucony, a może sam odszedłeś?

Żoolwik: Nie dostałem oficjalnych powodów nigdzie, prawdopodobnie jednak był to ban za "nielegalnego współwłaściciela" (nawiasem mówiąc, przez zmianę punktu w regulaminie o zasadach wykorzystania 3h, o której zmianie gracze nie zostali poinformowani).


Hacku: Lubisz słuchać muzykę? Jeśli tak, to jaki gatunek?

Żoolwik: Muzyka to fajna rzecz. Uwielbiam słuchać muzyki, bo to często jest bardzo dobrym natchnieniem przy pisaniu - zwłaszcza, że jedno nie wyklucza drugiego, bo w trakcie filmu silnie bazującego na emocjach trudno pisać opowiadanie - toteż często jej słucham i to nawet nie tylko z tych przyczyn. Poza tym pomaga się zrelaksować i zasnąć, odpocząć... No, jest nieodzownym elementem mojego życia. Gatunki? Rock'n'Roll głównie i jego odmiany, poza tym blues, jezz i muzyka filmowa. Serio, w przypadku dobrych soundtracków muzyki bardzo przyjemnie się słucha. I w sumie poszczególne utwory różnych gatunków jeśli mi wpadną w ucho.


Hacku: Ilu twoich znajomych gra/grało w Margonem?

Żoolwik: Mam rozumieć, że chodzi o znajomych ze świata realnego? Czy też osoby, które poznałem w grze i uznałem za znajomych? Jeśli to pierwsze to tylko jedna osoba, kumpel ze staaaarych, staaarych czasów sięgających jeszcze przedszkola - Vessarius. Albo Infusion Essence, nie wiem którego nicku używa. Jeśli o drugie... Chyba nie ma takich osób. Wymieniłbym na przykład Baldricka, dobrego przyjaciela z czasów mojej gry na Nerthusie, parę osób które na Nerthusie grają, a których obecnych nicków nie znam... MorviuSa rzecz jasna bo razem stawialiśmy serwer. I chyba tyle.


Hacku: Lubiłeś robić questy, expić czy postać sobie w Ithan i popisać z graczami?

Żoolwik: W pierwszej fazie gry, kiedy goniłem "za czymś" (zbyt późno się zorientowałem, że tego czegoś w Margonem nie ma. Można się sprzedawać jak prostytutka i osiągać kolejne pozycje) na pewno było to expienie. Jeśli chodzi o Margo ogółem chciałem być zauważony więc pisałem też sporo na forum. W późniejszych okresach skupiłem się głównie na ludziach i trudno było mnie zobaczyć na expowisku. Dopiero Narwhals był odskocznią, na której zacząłem expić, jednak dość szybko wróciłem do rozmów w Ithan. Przyznam się, że kiedyś chciałem być moderatorem czy questmakerem. Patryk pisze mi, że czuję żal iż nie dostałem tej pozycji. Co daje jednak pozycja moderatora? 20SŁ miesięcznie za użeranie się z graczami parę godzin dziennie? W myjni w godzinę zarobię więcej.


Hacku: Jakie masz postanowienia na ten rok?

Żoolwik: Aj tam, gry to zabijanie czasu. Chcę dobrze wypaść na egzaminach, zdać do liceum, w między czasie chcę wypowiedzieć Garmory sprawę o serwery a później w wakacje wyjechać gdzieś - raz z dziewczyną, raz z kumplami. I w sumie relaxik, co po wakacjach to nie wiem. Ostatni rok był dosyć męczący, więc za wakacje moje plany nie wykraczają.


Hacku: Dziękuję za udzielenie wywiadu. :)

Żoolwik: Ja też dziękuję, miałem okazje się wygadać. Mogę kogoś pozdrowić?


Hacku: Tak, proszę!

Żoolwik: Aa, ale fajnie. Więc chciałbym pozdrowić wszystkich w tej grze, którzy coś dla mnie kiedyś znaczyli. Albo znaczą nadal. Nicków nie będę wymieniał, może się Ci ludzie domyślą. A na zakończenie - Złego Patryka i Thinkera - również nie mogę się doczekać spotkania. :D ^^


Komentarze

 • 2016-01-01 smieszek1

  Lyksio pozdrawia Ralveyna :) 111928765

Pozostałe artykuły

 • Wywiad z Mezoarem sar Selu

  Profil: www.margonem.pl/?task=profile&id=224420 Hacku: Witaj! Dziękuję, że zgodziłeś się na udzi...

 • Wywiad z Darazatem

  Wywiad z Darazatem lipko111: Dziękuję, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu, jak się z tym c...

 • Wywiad z Hurinem

  Nerth: www.margonem.pl/?task=profile&id=3568959 - Kontakt kontakt@msvm.pl lub GG: 33939625 Hurin...

 • Wywiad z Sherkanem

  Profil: www.margonem.pl/?task=profile&id=2929228 Hacku: Kim jesteś w życiu codziennym? Opowiedz ...

 • Wywiad z Hiobem

  Profil: www.margonem.pl/?task=profile&id=2003476 Riggy: Hej! Dzięki, że zgodziłeś się ze mną po...

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania