eMargo powraca!

Opublikowany 5 sie 2015 przez Ppx

Zniecierpliwionym chciałbym w telegraficznym skrócie wyjaśnić powody naszej nieobecności. Otóż, od dłuższego czasy pracowaliśmy nad nową wersją strony. Pomysłów przewinęło się tysiące. Ostatecznie zrezygnowaliśmy całkowicie z poprzedniego kodu i rozpoczęliśmy pracę od przysłowiowego zera. Systematycznie wdrażaliśmy kolejne etapy projektu. Niespodziewanie w grudniu poprzedniego roku zetknęliśmy się z poważnym problemem. Zaatakowano nasz serwer i straciliśmy spory odsetek danych, których nie byliśmy w stanie odtworzyć.

Długa i wyboista droga doprowadziła nas do szczęśliwego końca. Uruchamiamy nową wersję strony, jednak niektórych elementów do dnia dzisiejszego nie odzyskaliśmy. Brakujące dane będziemy na bieżąco uzupełniać. W najbliższym czasie udostępnimy dodatek, przy pomocy którego każdy użytkownik będzie mógł współtworzyć z nami serwis.

Obecnie na stronie mogą wystąpić nieudogodnienia. Pracujemy nad eliminacją uciążliwych problemów, wszelkie uwagi oraz błędy prosimy zgłaszać w komentarzach.


Komentarze

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania