Udowodnij swe męstwo na arenie (91 lvl)
Odnośniki:
Tajemniczy srebrny klucz Łza wspomnień Czarodziejska esencja życia Pierścień męstwa

Opis
Autorzy: Niklas
Autor: Niklas
Data dodania: 2011-07-21 11:28:01
Zatwierdził: absflg

Questa rozpoczynamy u Mistrza Glaneteda Firiamusa w Arenie Gladiatorów w Tuzmer. Uiszczamy opłatę 50k, a on nakazuje nam zabić grupowo Wyznawcę ciemnych mocy, znajdującego się w podziemiach Ścieżyny. Wracamy do zleceniodawcy i kolejnym zadaniem będzie zabicie (grupowo) pięciu Rudych Twardzieli , znajdujących się w Kwiecistym Przejściu i okolicznych mapach. Ponownie wracamy do mistrza. Naszym ostatnim przeciwnikiem "w terenie" będzie Morthen, możemy go ubić w grupie. Znajduje się na mapie Margoria Sala Królewska. Po pokonaniu udajemy się do mistrza, a ten przenosi nas na specjalną arenę, gdzie w pojedynkę musimy zabić Pożeraczkę umysłów, Lodowego golema, Przeklętego szamana, Krwiożerczego Gustawa i Przeklętego szkieleta. O wykonaniu zadania informujemy Mistrza Glaneteda i zakańczamy questa.

Dodatkowo otrzymujemy pierścień męstwa, a także tajemniczy srebrny kluczyk, którego możemy użyć do otworzenia szkatułki z innego zadania.

Komentarze (18)
Strony: 12
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze
© 2008-2014 eMargo.pl wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie ippx.pl
CMS (PHP, MySQL, jQuery) absflg

Margonem jest własnością Garmory sp. z o.o. Jedyną oryginalną stroną gry jest margonem.pl. Właściciel strony nie gwarantuje poprawności i aktualności materiałów zawartych na stronie.

Najlepsza pizza w Przyszowicach Onkel Przyszowice

Cisco CCNA v5.0 correct answers Correct answers for CCNA v5

Blog o finansach, kredytach, bankowości online. Finansowe info o krefytach