Zlecenie tajemniczego kultysty (w siedzibie kultystów) (30 lvl)
Odnośniki:
Srebrny kociołek Łzy nimfy Zatruty sztylet Serce ognistego skorpiona Jajo królewskiego czerwia Kolec Jadowy Jad wywerny Sygnet króla Elancji Muchomor czerwony

Opis
Autorzy: Zea
Autor: Zea
Data dodania: 2011-07-21 15:03:58
Zatwierdził: Zea

Potrzebuję: kolca jadowego karminowego skorpiona, jadu wywerny, serca ognistego skorpiona i jaja królewskiego czerwia, do tego trzy muchomory, flaszka wina, no i przydałby mi się porządny srebrny kociołek" (dostaniemy go od Wieszczki Sary w zamian za Łzy Nimfy <dodatkowo zyskamy też 9,9k expa> - znajdziemy ją na Przełęczy Dwóch Koron i opowiadamy jej o Denie i Lidii) – wracamy do Kultysty – dostajemy zatruty sztylet i idziemy do Karka-Han do Karczmy (strażnik nas teleportuje do posła) – wracamy do Eder zabić Tajemniczego Kultystę – udajemy się teraz do Sary po łzy Nimfy – następnie teleportujemy się do Karka-han i dajemy posłowi łzy - po naszą nagrodę udajemy się do dyplomaty.

Dostajemy Sygnet króla Elancji.

Komentarze (75)
Strony: 12345678
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze
© 2008-2014 eMargo.pl wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie ippx.pl
CMS (PHP, MySQL, jQuery) absflg

Margonem jest własnością Garmory sp. z o.o. Jedyną oryginalną stroną gry jest margonem.pl. Właściciel strony nie gwarantuje poprawności i aktualności materiałów zawartych na stronie.

Najlepsza pizza w Przyszowicach Onkel Przyszowice

Cisco CCNA v5.0 correct answers Correct answers for CCNA v5

Blog o finansach, kredytach, bankowości online. Finansowe info o krefytach