Udowodnij swą szlachetność paladynom (30 lvl)
Odnośniki:
Flakonik z magiczną wodą Echinacea Nagietek Rumianek Czerwona świeca Eliksir wytrzymałości paladynów Czerwone świece Magiczny olejek

Opis
Autorzy: Zea Inabi
Autor: Zea
Data dodania: 2011-07-25 19:13:00
Zatwierdził: Zea


Początek u Sir Graunsheima, który znajduje się w Przybytku Zakonu Białej Róży w Ratuszu K-H. Pragniemy mu udowodnić, iż nasza wiara jest również silna jak siła, dlatego dostajemy zadanie mające na celu pokazanie siły naszej wiary. Zdobądź flakonik magicznej wody od Nimfy z Przełęczy Dwóch Koron - idziemy do Nimfy i rozmawiamy z nią (mówimy prawdę, że paladyn nas przysłał, w przypadku kłamstwa, zadanie zakończy się bez nagrody) - dostajemy magiczną wodę i wracamy z nią do Graunsheima - następnie mamy zdobyć dwie czerwone świece (po drodze zbierając nagietek, echinaceę oraz rumianek) - kierujemy się do Wioski Pszczelarzy, gdzie niedaleko wejścia stoi Zbigniew i okazuje się, że akurat ma on przy sobie takie świece (płacimy 200 złota) - wracamy do Sir Graunsheima - zanieś magiczną wodę oraz zebrane rośliny do alchemika Kaliposa (jest w Karka-han w prawej części miasta), aby wykonał specjalny olejek (czekamy około 5 minut) - wracamy do Sir Graunsheima (powie jak i do kogo się pomodlić) - udaj się do Torneg i odpraw modły w tamtejszej kaplicy (prawy górny róg miasta) – księga leży na ołtarzu – modlimy się swoimi słowami do.. (to już wiemy do kogo) – wracamy do zleceniodawcy i przechodzimy test składający się z trzech pytań (quest jest codzienny więc nie ma sensu ich podawać, a i trudne nie są) - nagrody są trzy w zależności od poziomu gracza: do 50lvl – 40PH, 51-70lvl – 60PH i powyżej 70lvl – 80PH – oraz dodatkowo otrzymamy Eliksir wytrzymałości paladynów (można go wymienić na błogosławieństwo u Sir Graunsheima)


Uwaga! Gdy pomylimy się przy pytaniach, dostajemy połowę nagrody w zależności, na jakim jesteśmy levelu.

Komentarze (78)
Strony: 12345678
Dodaj komentarz
Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze
© 2008-2014 eMargo.pl wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie ippx.pl
CMS (PHP, MySQL, jQuery) absflg

Margonem jest własnością Garmory sp. z o.o. Jedyną oryginalną stroną gry jest margonem.pl. Właściciel strony nie gwarantuje poprawności i aktualności materiałów zawartych na stronie.

Najlepsza pizza w Przyszowicach Onkel Przyszowice

Cisco CCNA v5.0 correct answers Correct answers for CCNA v5

Blog o finansach, kredytach, bankowości online. Finansowe info o krefytach