Pomóż Hespianowi przywrócić świetność latarni morskiej

Informacje:

Nagrody:

 • Doświadczenie: 613.4k
 • Złoto: 0
 • PH: 45
 • Denary: 0

Powiązane przedmioty

Powiązane potwory

Brak

Powiązani NPC

Dodaj odnośniki
Ten quest posiada kilka opisów. Wybierz jeden z poniższych. Napisz własny opis!

Opis

Autor: Zea

Zdobądź dla Hespiana żelazny garniec (początek na samej górze latarni) – kupimy go u Hektora - zanieś garnek do latarnika - poszukaj dla Hespiana kogoś, kto zaprojektuje serce dzwonu - zaczekaj, aż Gloik odnajdzie zapiski - dostarcz list do Presztreka (Mythar) - wróć do Gloika i poinformuj go o wykonaniu zadania - zanieś serce dzwonu Hespianowi - zdobądź dla latarnika drewno - poczekaj, aż Edgar (Ithan) narąbie drewna [płacimy 2,5k] - zanieś drwa Hespianowi - odnajdź osobę, która potrafiłaby wytworzyć specjalną oliwę - przynieś wiedźmie (Wioska Rybacka) język jaszczurki (warana), oko potwora (Krakena), szpony stworzenia latającego (orła) i pazury leśnej bestii (wilka - czarne) - zanieś oliwę latarnikowi.

Dodatkowo otrzymujemy Rękawice latarnika

Autor: Kuniu123

Quest zaczynamy u latarnika Hespiana(na szczycie latarni).

Idziemy po żelazny garniec do Hektora  [Gildia Kupców - część zachodnia (6,12)] i wracamy do latarnika. Idziemy do kogoś kto zaprojektuje serce dzwonu (Gloik, Nithal (55,38)) czekamy chwile, aż odnajdzie zapiski. Idziemy z listem do  Presztreka (mythar), wracamy do gloika. Dostajemy serce dzwonu i wracamy. Teraz do Edgara (Ithan) po drewno, czekamy, aż zetnie troche. Z drewnem wracamy do latarnika i idziemy do Wiedźmy Hoskari (Wioska Rybacka (74,6) ) Musimy jej przynieść: Język warana, Oko krakena, Pazury wilka i szpony orła dostajemy oliwe z którą wracamy do Hespiana.

Otrzymujemy Rękawice latarnika  

Autor: Myabi.

(ABY QUEST PRZEBIEGAŁ PŁYNNIEJ: Przed rozpoczęciem questa warto jest się zaopatrzyć w: język warana, oko Krakena, szpony orła i pazury wilka, gdyż będą one potrzebne!).

 

Quest rozpoczynamy w Latarnianym Wybrzeżu, na lewo od Portu Tuzmer u latarnika Hespiana. (Latarnia -> Latarnia p.1 -> Latarnia p.2 10,10).

Zleca nam, abyśmy dostarczyli mu żelazny garniec. Udajemy się do Hektora (Nithal 16,47-> Gildia Kupców - część zachodnia 6,12), który za 15 000 złota sprzedaje nam garniec, z którym wracamy do latarnika. Następnie każe nam się udać do Gloika (Nithal 55,38). Czekamy 10-20 minut aż znajdzie zapiski. Musimy dostarczyć list do Presztreka (Mythar 58,53) i wracamy do Gloika, od którego otrzymujemy serce dzwonu. Oddajemy je latarnikowi. Wyruszamy do Edgara (Ithan 2,49) po drewno i dostarczamy je Hespianowi. Następnie odwiedzamy wiedźmę Hoskarię (Wioska Rybacka 74,6), której wręczamy język warana, oko Krakena, pazury wilka i szpony orła. Otrzymujemy od niej dzban oliwy, który zanosimy latarnikowi. Odbieramy nagrodę, m. in. *unikatowe* Rękawice latarnika.


Komentarze

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania