Teleport do Tuzmer

Informacje:

 • Quest zleca:
 • Mapa: Tuzmer
 • Wymagany poziom: 60
 • Tagi: [Teleport]

Nagrody:

 • Doświadczenie: 340.7k
 • Złoto: 230k
 • PH: 55
 • Denary: 0

Powiązane przedmioty

Powiązane potwory

Brak

Powiązani NPC

Brak
Dodaj odnośniki
Ten quest posiada kilka opisów. Wybierz jeden z poniższych. Napisz własny opis!

Opis

Autor: Zea

Najpierw odszukaj astralny koncentrator (Trupia przełęcz, lewy dolny róg mapki - koniecznie należy "porozmawiać" ze skałą) - następnie zdobądź linę do wspinaczki - Gopis (jest w Porcie Tuzmer) sprzeda ci linę, za odrobinę złota i prawdziwą różę - spróbuj wspiąć się na skałę – piorun zniszczył koncentrator!! - poinformuj członka zakonu astralnego o swoim odkryciu – odnajdź osobę, która będzie potrafiła naprawić astralny koncentrator – będzie to osoba obsługująca teleport w Nithal - zdobądź odrobinę czystego srebra na wykonanie zębatek (odgórnie zabroniono mówić gdzie to jest - no ale ruszyć głową można:) skąd to srebro mogłoby być? no np. nie z bagien itd.) - zanieś srebro do Gloika - zdobądź dwa kryształy z leśnych południc - zaczekaj, aż Gloik przygotuje dla ciebie przedmioty - napraw koncentrator [uwaga – Gloik mówi co włożyć najpierw – nie chcemy przecież czegoś zepsuć:)] - poinformuj członka zakonu o sukcesie - udaj się do Świątyni Czterech Bóstw, aby złożyć ofiarę – za 10k dostaniemy martwego koguta do złożenia w ofierze (w skrzyni powyżej) - poinformuj członka zakonu o pomyślnym wykonaniu zadania.

Dodatkowo otrzymamy Eliksir teleportacji.

Autor: kawasakunia

Questa zaczynamy dialogiem z członkiem Zakonu Planu Astralnego w Tuzmer.
Zleca nam zadanie aby poszukać koncentratora, gdyż jego linie są bardzo słabe.
Astralny koncentrator znajduję się w Trupiej Przełęczy w lewym dolnym rogu.
Idziemy, rozmawiamy ze stromą skałą lecz nie możemy dostać się do koncentratora bez liny.

Linę sprzeda nam Zarządca Gopis (Port Tuzmer 38,46), lecz on nie daje nic za darmo. Aby wejść w posiadanie liny musimy dać mu różę i trochę złota. Idziemy do koncentratora, próbujemy wspiąć się na skałę. Gdy nam się udaje, odkrywamy że koncentrator został zepsuty poprzez uderzenie pioruna. Musimy poinformować o tym Zakon Planu Astralnego w Tuzmer. Następnie musimy odnaleźć osobę która może to naprawić. Będzie to osoba obsługująca teleport w Nihal (Gloik 55,40). Prosi nas o czyste srebro na wykonanie zębatek. Zdobędziemy je od Starca Merakli (Starzec Merakli Ograbar-Dun 16,7)

*// [[http://emargo.pl/art.php?id=78 - Poradnik jak dojść do Ograbar-Dun]]

Srebro zanosimy do Gloika, on prosi nas o dwa kryształy południcy. Zdobyć je można oczywiście z Południc, następnie wracamy i oddajemy je mu po czym czekamy 5 minut. Po tym czasie dostajemy od niego Wzmocniony kryształ południcy oraz zębatkę. Idziemy do koncentratora i po kolei wkładamy potrzebne przedmioty (najpierw kamień, później zaś zębatkę). Wracamy do Tuzmer i informujemy Plan Astralny. Musimy iść do świątyni Czterech Bóstw aby złożyć ofiarę. Dajemy Kapłance Virgo 10k złota i w zamian otrzymujemy koguta. Dajemy go do kosza ofiarnego (15,10). Informujemy Zakon Planu Astralnego w Tuzmer o sukcesie.


Komentarze

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania