Udowodnij swe męstwo na arenie

Informacje:

Nagrody:

 • Doświadczenie: 842.4k
 • Złoto: 0
 • PH: 95
 • Denary: 0

Powiązane przedmioty

Powiązane potwory

Powiązani NPC

Dodaj odnośniki
Ten quest posiada kilka opisów. Wybierz jeden z poniższych. Napisz własny opis!

Opis

Autor: Niklas

Questa rozpoczynamy u Mistrza Glaneteda Firiamusa w Arenie Gladiatorów w Tuzmer. Uiszczamy opłatę 50k, a on nakazuje nam zabić grupowo Wyznawcę ciemnych mocy, znajdującego się w podziemiach Ścieżyny. Wracamy do zleceniodawcy i kolejnym zadaniem będzie zabicie (grupowo) pięciu Rudych Twardzieli , znajdujących się w Kwiecistym Przejściu i okolicznych mapach. Ponownie wracamy do mistrza. Naszym ostatnim przeciwnikiem "w terenie" będzie Morthen, możemy go ubić w grupie. Znajduje się na mapie Margoria Sala Królewska. Po pokonaniu udajemy się do mistrza, a ten przenosi nas na specjalną arenę, gdzie w pojedynkę musimy zabić Pożeraczkę umysłów, Lodowego golema, Przeklętego szamana, Krwiożerczego Gustawa i Przeklętego szkieleta. O wykonaniu zadania informujemy Mistrza Glaneteda i zakańczamy questa.

Dodatkowo otrzymujemy pierścień męstwa, a także tajemniczy srebrny kluczyk, którego możemy użyć do otworzenia szkatułki z innego zadania.

Autor: realek

Questa rozpoczynamy u Mistrza Glaneteda Firiamusa w Arenie Gladiatorów w Tuzmer. Uiszczamy opłatę 50k, a on nakazuje nam zabić grupowo: Berog Astron. Wracamy do zleceniodawcy i kolejnym zadaniem będzie zabicie (grupowo) pięciu Rudych Twardzieli, znajdujących się w Kwiecistym Przejściu i okolicznych mapach. Wracamy do zleceniodawcy i kolejnym zadaniem będzie zabicie (grupowo) Morthena Znajduje się na mapie Margoria Sala Królewska. Po pokonaniu udajemy się do mistrza, a ten przenosi nas na specjalną arenę, gdzie w pojedynkę musimy zabić Pożeraczkę umysłów, Lodowego golema, Przeklętego szamana, Krwiożerczego Gustawa i Przeklętego szkieleta. O wykonaniu zadania informujemy Mistrza Glaneteda i zakańczamy questa. 

Dodatkowo otrzymujemy pierścień męstwa, a także tajemniczy srebrny kluczyk, którego możemy użyć do otworzenia szkatułki z innego zadania.


Komentarze

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania