Rozwiej wątpliwości Melfa

Informacje:

Nagrody:

 • Doświadczenie: 41.3k
 • Złoto: 15k
 • PH: 5
 • Denary: 0

Powiązane przedmioty

Powiązane potwory

Brak

Powiązani NPC

Dodaj odnośniki
Ten quest posiada kilka opisów. Wybierz jeden z poniższych. Napisz własny opis!

Opis

Autor: Zea

(początek u Wazira - bo to znowu niejasne podobno:P) porozmawiaj z dozorcą magazynu – przynieś dozorcy magazynu różowe wino do degustacji – Nithal „Zajazd pod Złamanym Dukatem” (u Negranta przy wejściu) – od razu kupujemy trzy winka (czyli z każdego "koloru" po jednym) by nie latać wte i nazad – dozorca wysyła nas teraz do beczki w magazynie (na pierwszym poziomie „beczka z najstarszym winem”) – teraz po karafkę – kupimy w Nithal, u Hektora (Gildia Kupców p.0 - część zachodnia) – przelewamy winko – wracamy do Wazira.

Autor: Thrinor

Quest rozpoczyna u Wazira (15,40)  porozmawiaj z dozorcą magazynu i następnie przynieś dozorcy magazynu trzy rodzaje wina (różowe, białe i czerwone) dosepne w Nithal „Zajazd pod Złamanym Dukatem” u Negranta. Kup od razu trzy by zaoszczędziś sobie czasu biegają to tu to tam.  Dozorca wysyła nas teraz do „beczka z najstarszym winem” w magazynie(60,7), na tym samym poziomie i znowu do dozorcy, który każe nam kupić karafkę, dostępna w Nithal, u Hektora, w Gildia Kupców -część zachodnia. Nalewamy wina do karafki i dajemy ją dozorcy. Wracamy do Wazira.

Autor: Shainers

Zaczynamy u Wazira Hen Mefli, który mówi abyśmy porozmawiali z dozorcą magazynu - Przynieś dozorcy różowe wino do degustacji. Idziemy do Nithal - "Zajazd pod Złamanym Dukatem" (Wino kupujemy u Negranta od razu przy wejściu na prawo), polecam kupić wszystkie 3 wina, żeby nie biegać później w to i z powrotem. Dozorca wysyła nas teraz do beczki w magazynie - (na pierwszym poziomie „beczka z najstarszym winem”), beczka znajduje się w prawnym górnym rogu. Później po karafkę, którą kupimy w Nithal u Hektora (Gildia kupców p.0 - część zachodnia). Przelewamy wino i wracamy do Wazira.


Komentarze

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania