Ukończ trening ostrzy w Akademii Wojskowej

Informacje:

Nagrody:

  • Doświadczenie: 163k
  • Złoto: 15k
  • PH: 0
  • Denary: 0

Powiązane przedmioty

Powiązane potwory

Brak

Powiązani NPC

Dodaj odnośniki
Ten quest posiada kilka opisów. Wybierz jeden z poniższych. Napisz własny opis!

Opis

Autor: Zea

Zleca Hektus Wyrwidąb.
dla różnych profesji różne pytania i opis może się trochę różnić - poniżej opis dla wojownika: przygotuj się do egzaminu z wiedzy teoretycznej (odpowiedzi oczywiście nie będzie) – następnie udaj się do Aleksandra Werdena, teraz na pierwsze piętro Akademii, aby poćwiczyć na worku treningowym przed pierwszym testem praktycznym (ekwipunek zdejmujemy) – teraz idź na wybieg Akademii w Zachodniej Rubieży i zdaj pierwszy test na worku treningowym – i wracamy do Hektusa – da miecz drewniany - udaj się na pierwsze piętro Akademii, aby poćwiczyć na kukle (zakładamy miecz) przed drugim testem – i do Hektusa – idź na wybieg Akademii w Zachodniej Rubieży i zdaj ostatni test na kukle – poproś Hektusa o wpuszczenie do lochów Akademii. Da zaklęcie (które zapamiętujemy) i przeniesie do lochów – lejemy stwory ~50 lvl i włazimy portal.

Dostajemy broń odpowiednią dla naszej profesji.

Autor: Marger

Dla Tropiciela i Łowcy


Zleca Łucznik Tellhar Znajduje się: Zachodnia Rubież (53,23) [dojdzie się tam poprzez Nithal ---> Akademia Wojskowa-Stajnia ---> Zachodnia Rubież.]

1) Przygotuj się do egzaminu z wiedzy teoretycznej
czekamy 2-4 minuty potem daje nam kartę odpowiedzi - idziemy do Aleksandra Werdena [Akademia wojskowa p.1 (6,7)] ale on nie ma czasu więc idziemy s powrotem do Łucznik Tellhar - i pyta nas z wiedzy teoretycznej.
[odpowiedzi oczywiście nie będzie bo co za tropiciel/łowca co nie zna podstaw, jak by tu było to później byście zapomnieli.]

2) Udaj się na pierwsze piętro Akademii, aby poćwiczyć na Równoważni [Akademia wojskowa p.1 (26,8)] - wybieramy 1 odpowiedź aż do skutku, kiedy uda się nam przejść przez równoważnię to wybieramy 3 odpowiedź - idziemy do Zachodniej Rubieży aby poćwiczyć na drugiej równoważni [Zachodnia Rubież (54,49)] i kiedy przejdziemy wracamy do Łucznik Tellhar.

3) Test Celności
Łucznik Thellar da nam łuk i strzały.

Musimy iść pod tarcze [Zachodnia Rubież (57,17)] (radze aby nie oszukiwać bo zamiast 500zł za to że się nie trafiło 3 razy to zapłacicie 1k) musimy strzelić w sam środek, mamy 3 podejścia. Kiedy nam się uda wracamy do Łucznik Tellhar.

4) każe nam zapamiętać słowa: Tellharus, Nithalus (nie wiem po co bo mi się nie przydały)

teleportuje nas do Lochów Akademii - lejemy wszystko co jest i wchodzimy w portal.


Komentarze