Zdobądź węże dla Polassa

Informacje:

Nagrody:

 • Doświadczenie: 19.7k
 • Złoto: 0
 • PH: 0
 • Denary: 0

Powiązane przedmioty

Powiązane potwory

Brak

Powiązani NPC

Dodaj odnośniki
Ten quest posiada kilka opisów. Wybierz jeden z poniższych. Napisz własny opis!

Opis

Autor: Zea

(wcześniej trzeba się nauczyć języka!) Zdobądź torbę na węże od ceglarza Kluspa z Przedmieść Karka-han – prosi o 5 skór pancernika – wracamy do Polassa – teraz zbieramy węże: (należy zapamiętać słowa jakie wypowiadamy do węży!) Zawiły Bór – Złowrogie Bagna ( – Złowrogie Bagna – za każdym razem wracamy do Polassa.

Dostajemy Sygnet łowcy węży lub Naszyjnik łowcy węży.

Autor: Valius

Quest z nauką języka: emargo.pl/quest.php?id=180.

Autor: DoceenT

UWAGA! Najpierw musimy nauczyć się języka wężowego ludu ( http://emargo.pl/quest/180/walasar-nauczy-cie-jezyka-wezowego-ludu-30 )

Questa zaczynamy u Polassa (Mythar => Dom węży =>  Pracownia Polasa 7,7). Na początek będziemy musieli udać się do Kluspa (Przedieścia Karka-Han 37,42) w celu stworzenia Torby na węże. Ten będzie chciał, abyśmy przynieśli mu 5 skór pancernika. Gdy już mamy torbę wracamy do Polassa, ten wyśle nas do Zawiłego Boru w celu odnalezienia Dorosłej Żmiji Zygzakowatej (Zawiły Bór 65,55), po kliknięciu ukaże się dialog, musimy wypowiedzieć słowa, które przekazał nam Polass, dokładniej "lava draman". Gdy zabraliśmy żmii małe wracamy do zleceniodawcy. Ten wysyła nas po Dorosłą Kobrę (Złowrogie Bagna 89,4), a słowem do zapamiętania jest "imdiassa". Po ponownym ograbieniu węża znowu wracamy do Polassa, ten wysyła nas po Samicę Grzechotnika (Złowrogie Bagna 37,59), tym razem musimy zapamiętać "viassa". I znowu, kradniemy małe i wracamy do zleceniodawcy. Był to już ostatni wąż. W zależności od tego, czy popełniliśmy błąd dostaniemy adekwatną nagrodę. Jeżeli chociaż raz się popełniliśmy to dostaniemy Sygnet łowcy węży, jeśli wykonaliśmy zadanie bez żadnego potknięcia otrzymamy Naszyjnik łowcy węży.


Komentarze

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania