Strażnik w Ithan potrzebuje nowego łuku.

Informacje:

 • Quest zleca:
 • Mapa: Ithan
 • Wymagany poziom: 21

Nagrody:

 • Doświadczenie: 7.2k
 • Złoto: 1.5k
 • PH: 0
 • Denary: 0

Powiązane przedmioty

Powiązane potwory

Brak

Powiązani NPC

Dodaj odnośniki
Ten quest posiada kilka opisów. Wybierz jeden z poniższych. Napisz własny opis!

Opis

Autor: Zea

U Huslina za kwit – wcześniej trzeba przynieść drewno od Edgara [drwala z Ithan], ale ten chce 10 sztuk złota – daje drewno, z tym że Huslin nie ma dłutka – trza iść do kowala Unila (jak się zgodzimy to odda nam za drewno kasę) – ten z kolei potrzebuje żelazo z kopalni w Werbin – da je nam tam za 5 złota Pijany Górnik – wracamy do Unila – da nam dłutko – idziemy do Huslina – znika pokwitowanie i mamy łuk – wracamy do strażnika.

Dodatkowo otrzymujemy długi łuk refleksyjny.

Autor: Elirbi_Pal

Zadanie dostajemy u strażnika Ithan (lewa strona) idziemy do Huslina, zaś on każe nam iść do Edgara po drwa na łuk. Idziemy ponownie do Huslina okazuje się że zgubił dłutko. Idziemy teraz do Unila pytamy się go czy zrobi nam dłutko okazuje się że nie a odpowiedniego metalu. Teraz idziemy do Werbin pytamy się pijanego górnika czy dostaniemy u niego miękki metal zaś on chce 5 złotych monet na piwo. Daliśmy mu 5 złotych monet a on daje nam miękki metal. Idziemy do Unila, a on robi nam dłutko. Idziemy do Huslina on robi nam łuk teraz idziemy do strażnika. Dostajemy dodatkowo długi łuk refleksyjny.

Autor: Kiyatochi

Udajemy się do strażnika ratuszu w Ithan (32,16). Dostajemy u niego kwit. Idziemy potem do Huslina (12,96), który potrzebuje desek od drwala Edgara, ale ten chce (4.68) za to 10 sztuk złota. Dostajemy drewno , a Huslin informuje nas o tym , że zgubił dłutko.Wysyła nas do Unila po dłuto, lecz ten zaś nie ma żelaza.Musimy iść do Werbin. Dostaniemy je za 5 złota od Pijanego Górnika (26,55) – wracamy do Unila , który zrobi dla nas dłutko. Po otrzymaniu dłuta idziemy do Huslina. Zabiera pokwitowanie i daje za nie łuk – wracamy do strażnika i mu go przekazujemy.

Dodatkowo otrzymujemy długi łuk refleksyjny.


Komentarze

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania