Porozmawiaj o kultystach z Mrocznym Zgrzytem

Informacje:

 • Quest zleca:
 • Mapa: Eder
 • Wymagany poziom: 35

Nagrody:

 • Doświadczenie: 45.7k
 • Złoto: 5k
 • PH: 0
 • Denary: 0

Powiązane przedmioty

Powiązane potwory

Brak

Powiązani NPC

Brak
Dodaj odnośniki
Ten quest posiada kilka opisów. Wybierz jeden z poniższych. Napisz własny opis!

Opis

Autor: Zea

Teraz do karczmy – kupujemy 2 wina u Koars’a (parter) – stawiamy po winku: Cinus’owi (parter) i Krzywemu Piskowi (piętro) – z informacjami wracamy do Zgrzyta – da nam piwo korzenne i mamy upić strażnika w Siedzibie Kultystów – rozmawiamy ponownie, po jego upiciu i nas wpuszcza do piwnicy – rozmawiamy z uczniem (aż powie o truciźnie – Wysoki Kapłan za wejście nas uśmierci! – więc z nim nie gadamy) – wracamy do Mrocznego Zgrzyta który zleca nam zastraszyć Dowódcę zbirów czyli: Zabij: Pospolity zbir (0/3), Zły zbir (0/3) – idziemy do Groty Złoczyńców (jest w Eder), siekamy zbirów, zastraszamy Dowódcę (jakby co to nie walczymy!) i dostajemy truciznę – teraz dajemy truciznę uczniowi w piwnicy kultystów – wracamy do Mrocznego Zgrzyta i ustalamy plan włamu – odciągamy uwagę jednego ze strażników i Mroczny Zgrzyt się wślizguje – wracamy do Zgrzyta (nie musimy wchodzić do siedziby) po włamaniu dostajemy nagrodę.

Otrzymujemy Figurkę demona.

Autor: Seeate890

Zaczynamy najpierw u Mrocznego Zgrzyta. Później idziemy do karczmy w Eder, kupujemy wino i idziemy piętro wyżej, do Krzywego Piska. Rozmawiamy z nim przez moment. Później wracamy do MZ z informacjami. Otrzymujemy piwo. Idziemy z tym do Strażnika Piwnicy (4,15). Gdy postać ta się upije, prosimy go, aby nas zaprowadził do piwnicy. Rozmawiamy z młodym adeptem (Adept ma obok siebie "demona"). Chce, abyśmy przynieśli mu truciznę. Wracamy do MZ (Mała rada: Nie polecam rozmawiać z Najwyższym Kapłanem, gdyż nie będzie zadowolony...) Idziemy później do Groty Złoczyńców i zabijamy:
Zabij: 0/3 Pospolity Zbir
Zabij: 0/3 Zły Zbir
Gdy zabijemy ich, idziemy do Herszta, który jest na samym dole.
Otrzymujemy truciznę. Idziemy ponownie do Młodego Adepta z tą trucizną. Gdy mu wręczymy, wracamy do MZ. Ustalamy z nim plan włamania. Naszą misją jest odwrócenie uwagi strażników. Zaznaczamy pierwszą odpowiedź. Później wracamy do MZ i dzielimy łupy. Możemy wybrać sobie figurkę demona. Koniec questa.
(Figurka demona --- zmienia nasz wygląd na 15 min.)


Komentarze

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania