Wykonaj zadanie dla klucznika wewnątrz Magazynu Eder

Informacje:

Nagrody:

 • Doświadczenie: 44.3k
 • Złoto: 5k
 • PH: 0
 • Denary: 0

Powiązane przedmioty

Powiązane potwory

Brak

Powiązani NPC

Dodaj odnośniki
Ten quest posiada kilka opisów. Wybierz jeden z poniższych. Napisz własny opis!

Opis

Autor: Zea

Zabij Bazyliszka Mroku – jest w Barwnej Jaskini w Cienistym Borze – zabija nas... – wracamy do klucznika w Eder – teraz Niel w Ithan - radzi nam on użyć lusterka. Dostaniemy je od jednej z dam, które stoją przed gospodą w K-H (Lady Clarissa) za 3 nagietki – teraz znów na bazyliszka – giniemy i lusterko szlag trafia – wracamy do Niela w Ithan – wysyła nas do Mistrza Gladiatorów (drugie piętro domu Roana) – teraz do Jarena w Ithan – da nam Promień Słońca – Zabijamy już bez problemów, oddajemy kamień i kieł bazyliszka (wypada z Mrocznego Bazyliszka) Jarenowi (Ithan) i odbieramy nagrodę od klucznika w Eder.

Dostajemy Dużą ilość zatrutych strzał oraz Pierścień skrytobójcy.

Autor: Kuba101

Quest zaczynamy u klucznika w magazynie w Eder chce żebyśmy zabili Bazyliszek Mroku. To jest elita która zamieszkuje w barwnej jaskini p2 w Cienisty Bór. Gdy go pierwszy raz zaatakujemy to nas pokona idziemy z tą wiadomością do klucznika on mówi żebyśmy się udali do Niela (jest w ithan koło zegara) on mówi że potrzebne będzie lusterko więc udajemy się do K-H Lady Clarissa jest na ławce przy gospodzie ona chce 3 nagietki i dopiero da nam lusterko, ponownie idziemy do Bazyliszka Mroku ponownie nas zabije a lusterko się roztłukło wracamy do niela z tą przykrą informacją.Teraz udajemy sie do Mistrza Glawiatorów (drugie piętro u roana)on nam każe iść do Jarena.I tak właśnie postępujemy on da Promień słóńca gdy idziemy zabić poraz trzeci bazyliszka mroku zwyciężamy z nim i zdobędziemy Kieł bazyliszka mroku.Wracamy z podziękowaniem do Jarena za pomoc dajemy mu ten kieł udajemy się z powrotem do klucznika i kończymy quest dostajemy 44300 expa 5k złota i dużą ilość zatrutych strzał na łowca i pierścien.

Autor: michal7008

Zlecenie dostaniemy od klucznika Ozymata,który znajduję się w Magazynie Eder(15,6).Zleca nam zabicie Bazyliszka Mroku,znajduję się on w Barwnej Jaskini p.2(60,9).Niestety nie udaje nam się go zabić,musimy wrócić do klucznika w Eder.Teraz wybieramy się do Niel-Ithan(15,13).Radzi nam użyć lusterka.Dostaniemy go od damy o imieniu Lady Clarissa,która stoi pod gospodą w Karka-han.Musimy przynieść jej 3 nagietki.Teraz znowu wracamy do bazyliszka,niestety druga próba nam się także nie udaje.Musimy znowu wrócić do Niela,on wysyła nas do Mistrza Gladiatorów-Dom Roana - piętro 1(9,6).Teraz idziemy do Jarena w Barkach p.1(3,28).Od niego dostaniemy promień słońca-Zabiejemy już Bazyliszka Mroku.Oddajemy kamień i kieł bazyliszka dla Jarena. Już możemy odebrać nagrodę u klucznika w Eder.


Komentarze

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania