Rumcajs potrzebuje pomocy

Informacje:

 • Quest zleca:
 • Mapa: Uroczysko
 • Wymagany poziom: 30

Nagrody:

 • Doświadczenie: 29.6k
 • Złoto: 10k
 • PH: 5
 • Denary: 0

Powiązane przedmioty

Powiązane potwory

Brak

Powiązani NPC

Brak
Dodaj odnośniki
Ten quest posiada kilka opisów. Wybierz jeden z poniższych. Napisz własny opis!

Opis

Autor: Zea

Zdobądź pierwszą część naszyjnika - dostajemy wskazówkę ["Cypisek, syn mój, mówił kiedyś, że dzieci z sierocińca zbierają sobie kamulki i robią z nich ozdóbki" - ale ponieważ nie każdy z Was na 30 lvlu był w okolicach Tuzmer to nadmieniam, że chodzi o mapkę Port Tuzmer (sierociniec jest tam w lewym górnym rogu)] - dostajemy zlecenie od Marysi - przegoń Lisa Sadełko (Stare Sioło - prawy dolny róg) – zabije nas lisi łobuz.. - wracamy do Marysi - udaj się do Uzdrowiciela Toramidamusa w Tuzmer (prawy dolny róg mapki - przejście przez "Zajazd pod Różą Wiatrów" - zada nam małą zagadkę) - przynieś Toramidamusowi mięso ze skunksa (losowo wypada ze skunksa) i cebulę (np. Syntia z Torneg) – dostaniemy maść antylisową - zabij: Lis Sadełko (0/1) - wróć do Marysi i przekaż jej dobrą nowinę - wróć do Rumcajsa z pierwszą częścią klejnotu <=> Udaj się do Koszałka Opałka po drugą część rubinu (okolice Eder - Gościniec Bardów, polanka przy prawej krawędzi) - przynieś Koszałkowi Opałkowi pióro orła (górskiego - może się okazać, że jedno nie wystarczy..) - wróć do Rumcajsa z drugą częścią klejnotu <=> Udaj się do Podziomka po trzecią część rubinu („Zajazd pod Zielonym Jednorożcem” na Mokradłach) – zdobądź mięso z rusztu z warzywami na zaspokojenie głodu krasnala ( Barman Winskicz ) – no tak z 12 sztuk czyli tuzin to na pewno – małe krasnale mają duże żołądki:) – z otrzymaną częścią rubinu wracamy do Rumcajsa - przynieś Rumcajsowi wino - tani pryt (można zakupić tam gdzie braliśmy cebulę) – a co do nagrody to: „Bez nerwów. Nie mogę dać Ci zapłaty za kota w worku. Poczekaj jakieś pół godziny”

Dodatkowo otrzymujemy Gorzałe Rumcajsa.

Autor: Mr Wodziona

Zaczynamy u Rumcajsa, mówi nam że stłukł swój naszyjnik z rubinem i trzeba znaleźć kawałki rubinu jest ich 3. pierwszy znajdziemy u Sierotki Marysi w sierocińcu w Tuzmer, lewy dolny róg(kupcie lub wydropcie mięso ze skunksa i cebulę). Jej gąski znikają i każe zabić nam lisa Sadełko(jest w starym siole w prawym dolnym rogu). za 1 razem on nas zabija i wtedy trzeba iść do niej a potem do uzdrowiciela Toramidusa(dojdziemy do niego przez zajazd pod różą wiatrów p.1). Zadaje nam zagadkę i odpowiadamy 3. dajemy mu mięso ze skunksa i cebulę, otrzymamy maść antylisową. Teraz zabijamy lisa sadełko i wracamy do Marysi. dostajemy 1 część kryształu i zanosimy go do rumcajsa. 2 część jest u Koszałka Opałka(kupujemy lub zdobywamy pióra orła górskiego) i mówi nam, że pióro złamał do pisania. Dajemy mu te pióra, ja próbowałem i za 4 razem udało się. Dostajemy 2 część rubinu i wracamy. Ostatnia część jest u Podziomka który chce najpierw około 5 mięs z królika (udek)a później mięso z rusztu z warzywami, kupimy je u barmana winskicza ( jest w Tuzmer w Tawernie pod beczką śledzi)i kupujemy około też 5. Dostajemy od niego 3 część. Gdy wrócimy rumcajs karze nam kupić wino( u Syntii w Torneg jest) i dajemy mu je. czekamy około 15 min i dostajemy nagrodę.


Komentarze

 • 2017-08-06 adrian1331

  beznadziejny opis. nieaktualne dane lub wybrakowane. nie polecam. Podziomek będzie chciał 2x mięsko z królika(na szczęście są przed karczmą) i 2x mięso z rusztu z warzywami

×

Porównaj przedmioty Usuń przedmioty

 • Topór orka
  Topór strumienia posoki* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 837-1023
  Cios krytyczny +1%
  Siła +34
  Obniża SA przeciwnika o 0.25
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 60
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 26.6k
 • Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów
  Mocny miecz krasnoludów* unikat *Typ: Dwuręczne
  Atak: 1210-1479
  Siła +80
  SA +27%
  Wiąże po założeniu
  Wymagany poziom: 76
  Wymagana profesja Wojownik
  Wartość: 40.3k
+ Przeciągnij tutaj przedmioty do porównania